Komentari 32

Rezerve za pobjedu: Borussia minimalno s Braunschweigom

4

Njemački doprvak uz više muke no što je očekivao slomio je otpor Braunschweiga (2-1) golovima Hoffmana u 75. i Reusa u 86. minuti. Lewandowski je zabio autogol

Nogometaši Borussije Dortmund i nakon 2. kola zadržali su vodeću poziciju u Bundesligi nakon minimalne nedjeljne pobjede nad Braunschweigom 2-1.

Njemački doprvak nakon uvjerljivog starta u sezonu i gaženja Augsburga (4-0) morao se protiv povratnika u najviši rang puno više namučiti.

Kloppova momčad otpor Braunschweiga slomila je tek 15 minuta prije kraja, a ključni trenuci utakmice bili su u 60. i 68. minuti kad su u igru ušli Reus i Hoffman.

U 75. minuti je Hoffman zabio za vodstvo Borussije, a Reus je na 2-0 povisio u 86. iz penala. Rezultat je smanjio Lewandowski zabivši gol u vlastitu mrežu.

U drugoj utakmici Nürnberg i Hertha Berlin odigrali su 2-2.