Rijeka bez braće Sharbini remizirala kod Varteksa

1

Rijeka je na gostovanju kod Varteksa izvukla remi bez braće Sharbini u sastavu. Poveli su domaćini golom Mujanovića, a izjednačio je Vedran Turkalj

U drugom kolu Lige 16 Varteks i Rijeka su u Varaždinu odigrali miroljubivih 1-1.
Počelo je u Varaždinu velikim pljeskom za zlatne rukometaše, najboljeg mladog srednjeg vanjskog Huđa i trenera svjetskih prvaka Canjugu.
Rijeka je u utakmicu krenula bez braće Sharbini i sve je zanimalo kako će to izgledati bez dva motora momčadi s Kantride. I da nije bilo Huđa i Canjuge na tribinama nogometaši ovih dvaju momčadi u prvih 45 minuta ne bi čuli pljesak. Doista, u prvom poluvremenu navijači nisu imali što vidjeti. No već početkom drugog dijela Varteks zabija za vodstvo. Iskusni Mumlek odlično je prebacio obranu gostiju i uposlio brzog Mujanovića, koji bez problema zabija pokraj Mancea u 54. minuti utakmice.
Nakon primljenog gola napokon se budi i Rijeka. Turkalj u 68. minuti krade loptu Hojskom, prolazi pokraj braniča domaćina i iskosa s desne strane lijepo zabija uz drugu stativu kraj nemoćnog Krkleca. Do kraja su se bilježile samo izmjene, prilika nije bilo i gosti mogu biti zadovoljni remijem bez braće Sharbini. Varteksu je ovo u drugom kolu drugi remi, a Rijeka nakon uvjerljive pobjede u prvom kolu ima četiri boda.