Komentari 158

Dragovoljac otkinuo bod Rijeci: VAR poništio preokret 'bijelih'!

4

U uzbudljivoj utakmici 9. kola Prve HNL Hrvatski dragovoljac je kod kuće remizirao (2-2) s Rijekom. Domaćin je vodio 2-0, a Rijeka je 'blitzkriegom' u nastavku došla do izjednačenja. Mogli su 'bijeli' i do pobjede...

Davor Mladina je protiv Rijeke htio izvući bod, skoro je došao do sva tri, a na kraju je ostvario ono što je i planirao. Hrvatski dragovoljac remizirao je 2-2 s Rijekom u 9. kolu Prve HNL.

Favorizirani Riječani pritisnuli od prve sekunde te na polovici prvog poluvremena imali čak 80 posto vremena loptu u svom posjedu, no Dragovoljac je bio taj koji je poveo. Praktički iz prve prilike...

Ampem boom! Rijeka opet nije postojala 45 min, Dragovoljac bunkerom i kontrama do boda

Vinko Petković dobio je loptu na sredini igrališta te se sjurio prema golu Rijeke. Štrkalj mu je odvukao braniče, a ovaj je fenomenalno pogodio u mrežu Prskala.

Novi šok Riječani su doživjeli u 35. minuti kada je Selahi srušio Majstorovića u šesnaestercu, a ovaj je i sam odlučio izvesti najstrožu kaznu i poslao Prskala u jednu, a loptu u drugu stranu.

U 9. kolu 1. HNL sastali se Hrvatski dragovoljac i Rijeka

Goran Tomić je na poluvremenu ubacio Vučkića i Murića umjesto Čerina i nevidljivog Abassa i praktički bacio sve karte u napad. To mu se isplatilo u 57. kada je Ampem pogodio s 20-ak metara u suprotne rašlje.

Već tri minute kasnije, Riječani su izjednačili preko Pavičića koji je s otprilike istog mjesta kao i Ampem pogodio lijevi kut Šubarića.

Tomić: Bili smo užasni u prvom dijelu, nismo se ni pojavili na utakmici! Presudila je kvaliteta

Riječani su mogli i do pobjede. Vučkić je zabio u 89. minuti, ali je VAR poništio njegov gol budući da je lopta na putu prema golu okrznula Drmića koji je bio u zaleđu.

9. kolo Prve HNL: Hrvatski dragovoljac-Rijeka 20.00 , Zagreb
Hrvatski dragovoljac
Petković 29' Majstorović 36'
2 : 2
Rijeka
Ampem 57' Pavičić 60'

KRAAAAJ. Dragovoljac je senzacionalno osvojio bod protiv Rijeke!

90+'

Nakon četiri minute dugog vijećanja, VAR je potvrdio odluku pomoćnog suca koji je označio zaleđe Drmića.

89'

Vučkić je zabio za preokret, ali ipak ništa od gola. Drmića je dirala lopta, a on je bio u zaleđu!

86'

Uhhh, kako je sada teško živjela obrana Dragovoljca. Prvo je pucao Obregon, pa Bušnje, a za kraj je Drmić gađao rašlje, a pogodio sakupljača lopti.

78'

Pred nama je posljednjih 15-ak minuta utakmice. Sve je još otvoreno. Rijeka i dalje napada, ali je Dragovoljac danas pokazao da zna zabiti gol.