Komentari 22

Roma slavila kod Verone i smanjila zaostatak za Juveom

1

Pobjedom 3-1 na gostovanju kod Verone, Roma je smanjila zaostatak za Juventusom na minus šest bodova i tako se 18 kola prije kraja vratila u utrku za vrh

U prvoj utakmici nedjeljnog djela 21. kola talijanskog prvenstva Roma je na gostovanju kod Verone slavila s 3-1 i tako smanjila zaostatak za vodećima Juventusom na minus šest bodova.

Pred 20.000 gledatelja na stadionu Marc'Antonio Bentegodi u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Ljajić je zabio za vodstvo gostiju.

Za domaćine je izjednačio Hallfredsson odličnim udarcem izvana u 49. minuti, no za novo vodstvo gostiju zabio je Gervinho u 60. minuti. Pobjedu Rome osigurao je Totti iz penala u 82. minuti susreta.

Milan je na gostovanju kod Cagliarija slavio s 2-1, iako je gubio od 28. minute kada je zabio Sau pa sve do 87. kada je Balotelli izjednačio, te 89. minute kada je na asistenciju Honde zabio Pazzini

Inter je na svom travnjaku odigrao samo 0-0 protiv Catanije, a pobjede od 1-0 ostvarili su Parma protiv Udinesea te Torino protiv Atalante. Sampdoria je kod kuće odigrala 1-1 protiv Bologne, a Livorno je pred domaćim gledateljima s 3-1 pobijedio Sassuolo

Mateo Kovačić je odigrao drugih 45 minuta za Inter, Igor Bubnjić cijelu utakmicu za Udinese, dok je Ivan Kelava bio na klupi, a Marko Livaja je igrao do 56. minute za Atalantu

Fiorentina i Genoa odigrali su u Firenzi 3-3, a hat-trick za domaćina zabio je Alberto Aquilani koji je prvo zabio iz penala u 33. a onda i iz igre u 42. i 57. minuti susreta. Za goste je zabio Gilardino u 27. iz penala, zatim Antonini u 34. te De Maio u 78. minuti utakmice. Ante Rebić u redovima Fiorentine te Šime Vrsaljko u redovima Genoe odgledali su svih 90 minuta s klupe za pričuvne igrače.