Komentari 53

Ronalda 'opila' čarobna večer: Portugalac umislio da je #Epic

1

#EPIC BROZO Originalno slavlje našeg Vatrenog Brozovića 'ukrao' je najbolji igrač Europe, Cristiano Ronaldo. Poslije hattricka Atleticu, CR je slavio baš poput našeg reprezentativca

Atletico je potopljen u posljednjem madridskom derbiju u povijesti na Calderonu što se tiče La Lige (0-3). Real je protutnjao travnjakom u subotu navečer na pogon najboljeg igrača Europe, Cristiana Ronalda. On je zabio hattrick, od čega dva gola poslije prekida.

Prvo je uz malo sreće zabio Oblaku iz slobodnjaka, a zatim je izborio penal kojeg je sam realizirao bez poteškoća. Na asistenciju Balea zabio je i treći čime je najavio svoj veliki povratak u formu, odnosno pogurao 'blancose' na četiri boda prednosti ispred Barcelone koja je u ranijem terminu odigrala 0-0 protiv Malage na Camp Nou.

No, Marcelo Brozović bi možda imao što reći Portugalcu nakon ove utakmice jer mu je portugalski kapetan ukrao proslavu gola, odnosno kopirao je Marcelovu ideju nazvanu #EpicBrozo.

Naš je Vatreni to 'patentirao' još prethodne jeseni kada je zabijao neke spektakularne golove u Serie A. Ronaldo je čekao godinu dana pa izabrao Calderon kao svoju pozornicu, ipak, s tuđom proslavom.

Modrić nije nadigrao Kokea, ali Ronaldo Griezmannu pokazao tko ja gazda (Zlatna lopta)!