Komentari 33

Ronaldo Balotelliju drži lekcije: Mario, manje pričaj, više igraj!

1

Odličan je igrač, ali bilo bi mu bolje da manje priča, a više razmišlja o svojoj igri. U Engleskoj uvijek možete puno naučiti, samo ako ste spremni slušati, kaže Ronaldo

Ronaldo je u Engleskoj postao zvijezda Manchester Uniteda i svjetskog nogometa kao vrlo mlad igrač. Na upit o talijanskom napadaču Manchester Cityja Mariju Balotelliju nije baš ponudio odgovor koji su vjerojatno Balotellijevi fanovi htjeli čuti.

- Odličan je igrač, ali bilo bi mu bolje da manje priča, a više razmišlja o svojoj igri. U Engleskoj uvijek možete puno naučiti, samo ako ste spremni slušati. Nadam se da je on spreman. No, trenutno stavlja previše drugih stvari ispred svoje profesije, a to nije dobro – rekao je portugalski as za La Gazzettu dello Sport.

- Real Madrid, Barcelona i Manchester United su najveći favoriti za osvajanje Lige prvaka - izjavio je Realov portugalski napadač.

Talijanski sportski dnevnik raspitao se kod Portugalca i o njegovom viđenju izgleda aktualnog talijanskog i europskog prvaka Intera.

- Dobro znam Leonarda, on je spektakularna osoba. No, ne vjerujem da će Inter dogurati do finala – smatra Ronaldo.