Komentari 32

Ronaldo i Raketa love minuse: Evo gdje pogledati uzvrate u LP

Sevilla našeg Ivana Rakitića izgubila je prvu utakmicu na Sanchez Pizjuanu od Borussije 3-2, a u Dortmundu se nadaju rezultati koji ih vodi u četvrtfinale. Juve je također izgubio prvu, ali uzvrat igra kod kuće

Kompletirane su sve prve utakmice osmine finala Lige prvaka, a od danas kreću i uzvratne! Sevilla našeg Ivana Rakitića će u Dortmundu tražiti pobjedu sa što više golova na utakmici (ili pobjeda od dva razlike) budući da je Borussia pobijedila prvu utakmicu na Sanchez Pizjuanu 3-2, dok će Juventus ugostiti Porto koji je na domaćem terenu slavio 2-1.

POGLEDAJTE VIDEO:

Rakitić 01:30
Haaland i društvo dobili Sevillu, Raketu su zamijenili na odmoru

Sevilla je odlično otvorila prvu utakmicu i povela već u 7. minuti golom Susa da bi Dahoud (19') i Haaland (27', 43') svojim golovima preokrenuli rezultat prije odlaska u svlačionicu. De Jong je golom u 84. minuti donio Sevilli kakvu-takvu nadu uoči uzvrata. Ipak, imaju u Sevilli još razloga za sreću, iako naravno nije lijepo (a ni sportski) veseliti se tuđoj nesreći.

Naime, njemački trener, koji ima i hrvatsku putovnicu, Edin Terzić neće moći računati na čak tri člana udarne postave iz prve utakmice. Radi se o stoper Akanjiju, lijevom beku Guerreiru i napadaču Sanchu

Bundesliga - Bayern Munich v Borussia Dortmund

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić u prvoj utakmici nije bio na razini pa je zamijenjen već na poluvremenu, a još ne znamo hoće li i u uzvratiti krenuti od prve minute ili čekati priliku s klupe.

Copa del Rey - Semi Final Second Leg - FC Barcelona v Sevilla

I dok je Borussia nakon slavlja u Andaluziji nastavila pobjednički niz i u Njemačkoj koji je okončan ovog vikenda u Münchenu, Sevilla je slavila kod Osasune da bi potom upisala dva poraza od Barcelone i Elchea.

Senzacija u Portu: Pali su očajni Juventus i nevidljivi Ronaldo!
Champions League - Round of 16 First Leg - FC Porto v Juventus

Porto je na domaćem terenu slavio protiv Juventusa 2-1, ali svejedno će se morati dobro pomučiti želi li izbaciti Cristiana Ronalda i njegov Juventus iz Lige prvaka, ali istina je da Juve već odavno ne izgleda 'bajno' na terenu, a moraju i ganjati zaostatak iz prve utakmice.

Portugalska momčad u prvoj je utakmici gol zabila već u prvoj minuti preko Taremija da bi vodstvo povećali ponovno u prvoj minuti - drugog poluvremena. Chiesa je golom u 82. vratio u igru Staru Damu za prolazak dalje. Juve je od te utakmice nanizao tri pobjede i jedan remi, dok je Porto upisao dvije pobjede i po remi i poraz. Juventusu je za prolazak dovoljna pobjeda 1-0, a na taj rezultat ako itko zna igrati - to su upravo Talijani.