Iako u Manchester Unitedu očekuju dolazak Portugalca Cristiana Ronalda, on nema namjeru uputiti se na Otok kako bi razriješio svoju sudbinu

Cristiano Ronaldo još se uvijek nalazi u Lisabonu, gdje se oporavlja od operacije gležnja. Na pozive trenera Alexa Fergusona uopće se ne javlja, a novinarima Marce otkrio je kako se ne misli vratiti u klub.
- Nemam namjeru otići u Manchester - rekao je, te dodao kako više ništa ne može reći.
U međuvremenu, vodstvo kluba ponudilo mu je kompromis. Spremni su pustiti ga na kraju nadolazeće sezone, no Portugalcu niti to nije prihvatljivo riješenje. Iako se činilo da smo na kraju "sapunice", očekuje nas još nastavaka ove već preduge i sve manje zanimljive priče. Do sljedeće epizode...

Komentari 6

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO Drožđek šokirao Poljud, navijači zviždali 'bilima', za Hajduk debitirao 16-godišnjak
VARAŽDIN IZNENADIO

Sahiti i Diallo nisu bili u sastavu zbog odluke trenera Ivankovića. Varaždin je drugi put u povijesti pobijedio u Splitu, a prvi od 12.027 gledatelja Poljud su počeli napuštati u 80. minuti