Rooney: Cristiano Ronaldo je najbolji na svijetu

3

Maldi Portugalac sudjelovao je u završnicama napada pri postizanju pet golova Manchester Uniteda protiv Rome

Samo 20 minuta u "teatru snova" trebalo je Spalettiju da potone do dna. Više ništa nije govorio, nije se ni ljutio, samo je nepomično sjedio i gledao u prazno. - Ni u snu ovo nisam mogao zamisliti. Prvi gol koji smo primili sve je promijenio. U trenu smo sve izgubili i počeli igrati točno onako kako nikako nismo smjeli - pričao je vidno grogirani trener Rome nakon debakla protiv Manchestera i eliminacije iz četvrtfinala (7-1) Lige prvaka. No u usporedbi s Tottijem, Spaletti je izgledao prilično živo. - Ovo je najtužniji dan u mojoj nogometnoj karijeri - jedva suzdržavajući suze rekao je kapetan rimske momčadi i poželio se probuditi jer ovo je, kaže, san, ova noć ne postoji. Na njihovu žalost - postoji i vjerojatno je do kraja života neće zaboraviti. A zauvijek će je pamtiti i svi u Manchester Unitedu. - Nikad, baš nikad, otkad sam na klupi Uniteda, moja momčad nije odigrala bolje - rekao je Alex Ferguson i dodao da su ovom utakmicom Rooney i Ronaldo još jednom dokazali kakve su velike igračine i "muškarčine". I dok je Ferguson dijelio hvalospjeve na račun ovoga dvojca, ali i cijele momčadi, Rooney je vjerojatno rekao najveću istinu. - Ronaldo je još jednom dokazao da je najbolji na svijetu. On je magični nogometaš i ta njegova magija odvela nas je u polufinale Lige prvaka. Ronaldo je sudjelovao u završnicama napada pri postizanju pet Manchesterovih golova (svima izuzev drugoga i sedmoga) protiv Rome.