Rooney: Moyesovi treninzi su jači nego sir Alexovi, sjajan je

1

"Još iz Evertona se sjećam da su njegovi treninzi intenzivniji, no to mi pomaže, osjećam se dobro. Moyes je odličan trener i u potpunosti je zaslužio ovaj posao"

Nakon početnog neslaganja, između Waynea Rooneyja i trenera Davida Moyesa konačno je uspostavljen korektan odnos. Podsjetimo, zvijezda Uniteda silno je htjela napustiti klub nakon odlaska Alexa Fergusona, no kako je njegov status ostao gotovo nepromijenjen dolaskom novog trenera, Rooney ga je čak počeo i komplimentirati.

- Kod Moyesa je trening drugačiji. Još iz Evertona se sjećam da su njegovi treninzi intenzivniji, no to mi pomaže, osjećam se dobro i drago mi je da igram. Moyes je odličan trener i u potpunosti je zaslužio ovaj posao nakon onoga što je napravio u Evertonu - rekao je Rooney.

Očito ga je prošla bojazan da će izgubiti mjesto u momčadi te je prihvatio početne kritike trenera da on mora biti u službi momčadi, a ne obrnuto...

Komentari 5

UŽIVO Varaždin - Dinamo 0-1: Brodić i Sučić zaobišli Zeleniku, ali nisu zabili!
MODRI U SUSJEDSTVU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a prije 10 dana "modri" su teškom mukom slavili na Maksimiru. Vidović je zabio sjajan gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem