Komentari 12

Rudežovih 11 poena u porazu Indane, izgubio i Bogdanović

3

U sinoćnjim utakmicama NBA lige zaigrali su Damjan Rudež i Bojan Bogdanović, a obje su njihove momčadi izgubile. Rudež je zabio 11 koševa, Bogdanović pet...

Hrvatski dvojac u NBA ligi u sinoćnjim utakmicama nije imao previše sreće. Indiana Pacersi i Brooklyn Netsi izgubili su od Sacramento Kingsa odnosno Atlanta Hawksa, a posebno je dramatično bilo na gostovanju Indiane u Sacramentu.

Pacersi su pali tek nakon produžetka rezultatom 102-101, a Damjan Rudež je odigrao vrlo solidnu rolu. U 22 minute na parketu zabio je 11 poena, od čega su dvije bile trice, a tome je pridodao po jednu asistenciju i skok.

Indiana je porazom došla na omjer pobjeda i poraza 7-13, a Brooklyn, koji je izgubio na svom parketu od Atlante 98-75, sad je na 8-10. Bojan Bogdanović zabio je pet poena, imao tri skoka i jednu asistenciju u 22 minute.