Komentari 86

Rummenigge: Mandžo može produljiti ugovor ako to želi

1

Ja sam uvjeren da Mandžukić ostaje. On ima ugovor s klubom do ljeta 2016. godine, a već sam mu rekao kako ga može produljiti, kaže izvršni direktor Bayerna

Mario Mandžukić u pobjedi Bayerna nad Arsenalom 2-0 u osmini finala Lige prvaka igrao je do 64. minute kada ga je zamijenio Thomas Müller. Iako se hrvatski reprezentativac nije previše isticao, izvršni direktor Bavaraca Karl-Heinz Rummenigge nakon utakmice opet je morao odgovarati na pitanja o Mandžinoj sudbini na Allianz Areni.

Prvi čovjek Bayerna ističe kako Mandžukić može produljiti ugovor.

- Ja sam uvjeren da Mandžukić ostaje. On ima ugovor s klubom do ljeta 2016. godine, a ja sam mu već rekao kako ga može produljiti ako on to želi - rekao je Rummenigge za Münchner Merkur.

Inače, broj klubova zainteresiranih za usluge Marija Mandžukića iz dana u dan raste, a jedan od  najupornijih je Arsenal i njihov trener Arsene Wenger.

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO Drožđek šokirao Poljud, navijači zviždali 'bilima', za Hajduk debitirao 16-godišnjak
VARAŽDIN IZNENADIO

Sahiti i Diallo nisu bili u sastavu zbog odluke trenera Ivankovića. Varaždin je drugi put u povijesti pobijedio u Splitu, a prvi od 12.027 gledatelja Poljud su počeli napuštati u 80. minuti