Komentari 76

Rumunjski navijači razvili su transparent podrške Mladiću!

9

Na tribinama su Rumunji razvili transparent podrške Ratku Mladiću na kojem je pisalo 'Free Mladić'. Provocirali su BiH i povicima 'Srbija, Srbija' te 'Cigani, cigani'

Osim utakmice između Hrvatske i Gruzije, večeras se diljem Europe igralo još 10 kvalifikacijskih utakmica.

U Rumunjskoj je domaćin s 3-0 'pregazio' BiH golom Mutua i dva Marice. Na tribinama je bilo zanimljivije nego na terenu.

Rumunjski navijači su razvili transparent podrške Ratku Mladiću na kojem je pisalo 'Free Mladić'. Na provokaciju je reagirala klupa Bosne i Hercegovine pa je delegat naredio da se transparent ukloni.

Na početku 2. poluvremena su navijači Rumunjske opet razvili isti transparent, koji je nakon nove reakcije tabora BiH bio trajno uklonjen.

Rumunjski navijači su, pišu bosanski mediji, provocirali goste i povicima 'Srbija, Srbija', odnosno 'Cigani, cigani'.

Autogol Abidala, Gomez donio pobjedu nad Austrijom u nadoknadi

Njemačka je zadržala stopostotan učinak u skupini A 2-1 pobjedom nad Austrijom u Beču. Oba je gola za "elf" postigao najbolji strijelac Bundeslige, Mario Gomez, a pobjednički u 90. minuti nakon ubacivanja Lahma.

Francuska je prije par mjeseci izgubila od Bjelorusija u Parizu, a ni večeras ih nisu uspjeli svladati. U Minsku su gubili autogolom Erica Abidala iz 20. minute, ali je konačnih 1-1 samo dvije minute kasnije postavio Florent Malouda.