Komentari 19

S. Allardyce: Zbog Kalinića mi je zamalo srce zastalo!

1

Nedavno oporavljeni menadžer Blackburna Sam Allardyce zadovoljan je remijem protiv Liverpoola, ali nikako ne može prežaliti Kalinićev promašaj

Popularni 'Big Sam' ima razloga za zadovoljstvo. Menadžer Blackburna dobro je podnio operaciju srca, a njegova momčad je odigrala vrlo dobru utakmicu protiv Liverpoola kojem su 'otkinuli' dva boda. Utakmicu je promatrao iz direktorske lože, ali nakon odličnog dojma njegove momčadi spustio se na teren pred kraj utakmice. Kao da je to unijelo tremu Nikoli Kaliniću koji je u samoj završnici zapucao dvije prilike. Menadžeru Blackburna to se nije nikako nije svidjelo. Takva uzbuđenja jednostavno nisu za srčane bolesnike.
- Bilo je dobro do posljednjih minuta, tada mi je srce zastalo - rekao je Allardyce koji žali za propuštenim prilikama.
- Upravo smo tada mogli pobijediti. Nikola Kalinić je bio u dobroj poziciji i trebao je barem pogoditi okvir gola. Bio je u ravnini Reine i trebao je smjestiti udarac u okvir.
Na kraju je bio zadovoljan. Blackburn je uzeo bod, a srce je dobro podnjelo napore.
- Općenito sam oduševljen načinom na koji je momčad odigrala. Bio je ovo dobar tjedan za nas, budući smo pobijedili Chelsea u Carlingu Cupu - zaključio je Allardyce.