Komentari 78

Fenomenalni Hajduk rastavio moćni Šahtar s čak četiri gola

1

U 30. minuti smanjili su Ukrajinci zaostatak, a gol je zabio dugogodišnji član Šahtara, Brazilac Dentinho, no Orešćaninovi momci i dalje su grizli, a to se naposljetku i isplatilo

Hajduk je od 15 sati igrao sa Šahtarom te slavio 4-1!

Sprema se Hajduk za pohod na stare staze slave, čini se, a momčad Siniše Oreščanina opasno se sprema na pripremama u Beleku.

Već su u 21. minuti 'bili' poveli penalom Mije Caktaša, a dvije minute kasnije na 2-0 povećao je izdanak hajdučke škole, Ivan Delić.

Igra se 27. minuta prijateljske utakmice u Beleku. Šahtar Donjeck - Hajduk 0:2. Strijelci Caktaš i Delić. ⚽️⚽️🥅🏳️🏳️🔴🔵 #ajdehajduce #preseason #match #hajduk #shakhtar #samohajduk

Objavljuje HNK Hajduk SplitUtorak, 22. siječnja 2019.

U 30. minuti smanjili su Ukrajinci zaostatak, a gol je zabio dugogodišnji član Šahtara, Brazilac Dentinho, no Oreščaninovi momci i dalje su grizli.

I to se isplatilo! U 41. minuti na 3-1 povećao je Jairo te bacio Ukrajince na koljena...

U nastavku - ista priča. I opet Hajdukov podmladak! Tonio Teklić zabio je gol za 4-1 u 60. minuti, a toliko je i ostalo do kraja.