Komentari 16

Sakho spasio Bilića otkaza u 90. min, United razbio Palace

1

Englezi su pisali da će gostovanje Swanseaja biti utakmica odluke za Slavena Bilića, a bivši hrvatski izbornik je uspio pobijediti pogotkom u 90. minuti. Završilo je 1-0

Nema Paula Pogbe, ali tu je Marouane Fellaini! Belgijski veznjak je postigao dva pogotka u pobjedi Manchester Uniteda 4:0 protiv Crystal Palacea.

Poveli su crveni vragovi preko Juana Mate kojeg je s lijeve strane lijepo proigrao Marcus Rashford već u trećoj minuti igre, a prednost je povećao Fellaini u 35. minuti. Ubacio je s lijeve strane Ashley Young, a Fellaini je bio najspretniji na drugoj vratnici.

Novi pogodak je United dočekao u 49. minuti. Rashford je sjajno pucao iz slobodnjaka, a Fellaini je između dvojice braniča uspio okrznuti loptu, dovoljno da neobranjivo završi u mreži. Konačni rezultat postavio je Romelu Lukaku pet minuta prije kraja susreta.

Englezi su pisali da će gostovanje Swanseaja biti utakmica odluke za Slavena Bilića, a bivši hrvatski izbornik je uspio pobijediti pogotkom u 90. minuti. Završilo je 1:0, a junak West Hama je Diafra Sakho koji je uklizao u peterac i nisko dodavanje pospremio u mrežu. Najbolje prilike prije pogotka za čekićare su imali Andre Ayew u petoj minuti igre i Andrew Carroll u 53. minuti, ali oni nisu uspjeli zatresti mrežu.

Stoke City je s 2:1 pobijedio Southampton. Diouf je zabio za vodstvo u 40. minuti, a samo tri minute kasnije Berinho nije zabio iz penala za udvostručenje vodstva. Izjednačio je Southampton u 75. preko Yoshide, a pobjedu Stokeu je donio Peter Crouch u 85. minuti.

WBA je protiv Watforda slavio s 2:1. Pogotke za domaću momčad su postigli Rondon i Evans (18. i 21. minuta), a jedini pogodak za Watford je postigao Doucoure u 37. minuti.

Utakmica Bournemoutha i Leicestera je završila 0:0. Asmir Begović je bio na golu domaće momčadi.