Komentari 24

Sammir zna Rodriguinha iz Nefčija: Poslao sam mu mail

1

Rodriguinha dugo znam i često se čujemo, a već sam mu poslao mail. Što reći? Prvaci su svoje države i sigurno nisu loša momčad, puno ulažu i napredovali su

Nakon ždrijeba 2. pretkola Lige prvaka koji je Dinamu donio azerbajdžanski Neftchi Baku, i igrači plavih iznijeli su dojmove.

Dinamo nije dobio najlakšeg mogućeg protivnika, no modri imaju jasan cilj – prolaz dalje. Vezni igrač Dinama Milan Badelj vjeruje u prolaz:

– Sigurno da je riječ o dobroj momčadi,  prvaci su svoje države, no mi idemo po prolaz i tako ćemo se i postaviti na terenu. Imamo stvarno dobru momčad i ne razmišljamo ni o čemu osim o pobjedi.

Slično kao dokapetan razmišlja i vratar Ivan Kelava:

– Mogli smo dobiti i slabiju momčad, ali nema veze. Koga god da smo dobili naš je cilj  isti: prolaz. Prvu utakmicu igramo doma i vjerujem da već tu možemo riješiti dosta toga.