Komentari 3

Samo igrači iz domaćih liga: Brazil pobijedio Argentinu

1

Nogometaši Brazila pobijedili su s 2-0 protiv Argentine u drugoj međusobnoj prijateljskoj utakmici u 14 dana. Strijelci za Brazil bili su Lucas Silva i Neymar...

.Nakon što je prva utakmica "superclasica" u Argentini završila bez golova, u drugom susretu igranom u Belemu, Brazil je odličnom igrom slavio protiv ljutitog rivala Argentine slavio s 2-0. Spomenimo da su za obje reprezentacije nastupili samo igrači iz domaćih liga jer je utakmica igrana u terminu kada nisu predviđeni susreti reprezentacija.

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a onda su Brazilci u devetoj minuti nastavka poveli preko Lucasa Silve, nakon školski odrađene kontre i 40-metarskog sprinta, te egzekucije 19-godišnjeg Brazilca.

Konačnih 2-0 u 75. minuti susreta postavio je igrač Santosa, također 19-godišnjak, Neymar koji je pospremio lijepo ubačenu loptu s lijeve strane brazilskog napada. Ronaldinho i Neymar su odigrali svih 90 minuta za Brazil, te su tijekom istih vrlo dobro surađivali.