Samo Nika Fleiss ušla u drugu vožnju veleslaloma

1

Samoborka je veleslalomsku utrku NOR-AM kupa završila na 29. mjestu, Ana Jelušić bila je 33., a Sofija Novoselić promašila je vrata u 1. vožnji

Nije ovo bila večer za pamćenje hrvatskog ženskog skijanja. Nika Fleiss, Ana Jelušić i Sofija Novoselić vozile su veleslalomsku utrku NOR-AM kupa, sjevernoameričke inačice FIS-utrka u Winter Parku. Najuspješnija je bila Nika, koja je nakon dvije vožnje bila 29. Ani je druga vožnja izmakla za malo, bila je 33. i nakon prvog veleslaloma završila svoj nastup. Nije briljirala ni Sofija Novoselić, koja je promašila vrata u prvoj vožnji. Pobijedila je Austrijanka Kathrin Zettel. U noći s četvrtka na petak naše će skijašice odvoziti još jednu veleslalomsku vožnju.