Komentari 30

Samo su Messi, Falcao, Persie i Ibrahimović bolji od Mandže

5

Mario u prosjeku zabija svakih 76 min.. U 'ligama petice' od našeg reprezentativca rijetki zabijaju češće. Falcao je 'najubojitiji', njemu treba tek sat vremena za gol

Radamel Falcao, Robin van Persie, Zlatan Ibrahimović i Leo Messi, niz se nastavlja s Marijem Mandžukićem. A čim se spominje u takvom, elitnom društvu, znači da je napravio nešto 'veliko'.

Mario Mandžukić zabio je pet golova u Bundesligi u pet utakmica i prvi je strijelac. Nije odigrao sve od prve do posljednje minute pa u prosjeku zabija svakih 76 minuta. U 'ligama petice' (staromodno uključujući francusku ligu, a ne portugalsku) od hrvatskog reprezentativca rijetki zabijaju češće. Samo četvorica iz prve rečenice.

Falcao je 'najubojitiji' iako je tek drugi strijelac Primere, također je zabio pet golova, ali on mreže trese svakih sat vremena! Van Persie gol daje svake 62 minute, Ibra svake 64, a Messi svakih 65 minuta.

Stevan Jovetić je najbolji u Serie A, dao je četiri gola, ali on nije toliko efikasan, zabija 'tek' svakih 111 minuta.

Bilo bi sjajno kad bi Super Mario ostao u golgeterskoj formi i do nastavka skorašnjih kvalifikacija za SP, trebat će Hrvatskoj protiv Makedonije i Walesa...