Komentari 51

Simeone: Mandžukić nas čini ponosnima, daje nam karakter

2

Trener Altetico Madrida nije skrivao sreću nakon sinoćnje velike pobjede protiv Olympiacosa. Posebno je mogao biti zadovoljan igrom svog najboljeg napadača

U 69. minuti cijeli Vicente Calderon ustao je i zapljeskao. S terena je izlazi Mario Mandžukić nakon što je riješio utakmicu s tri gola u mreži Olympiacosa. Pljeskao je i Diego Simeone. Kako i ne bi kad su mu Mandžo i društvo osigurali osminu finala Lige prvaka, a hrvatski je napadač postao prvi igrač u povijesti Atletica koji je zabio hat-trick u Ligi prvaka.

- Sve nas na klupi učinio je ponosnima. On je igrač koji donosi snagu i karakter ovoj momčadi - prenosi goal.com Simeoneove riječi.

Iako je Atletico osigurao osminu finala, u utakmici  s Juventusom će se u posljednjem kolu boriti za prvo mjesto i lakši ždrijeb.

- Ne mislim na to, pred nama su utakmice u španjolskom prvenstvu. Sjetite se samo kako smo poraženi u prvom kolu Lige prvaka. Nakon toga smo naporno radili da bismo došli tu gdje smo sada - kaže Simeone.

Njegova momčad igrala je prošle sezone finale Lige prvaka, no u novu su sezonu krenuli sa čak 10 novih igrača.

- Da, ali uspjeli smo se posložiti i idemo dalje. Imam jako puno igrača koji su u dobroj formi i nikome se nije lako izboriti za mjesto u prvih 11 - zaključio je temperamentni Argentinac.