Komentari 2

Sjajan prodor Črnica i projektil za titulu najboljeg gola kola...

1

Gol Slovenca Črnica bio je prava majstorija. U igru je ušao u nastavku zamijenivši Hebera tek nekoliko minuta nakon početka drugog poluvremena (u 52.), a u 56. je već stigao do supergola

Momčad Matjaža Keka doživjela je velike promjene u zimskom prijelaznom roku, ali to joj nije poremetilo status jedne od najboljih momčadi HNL-a. Čak naprotiv, ova nova Rijeka danas je izgledala moćnije nego ona u prvoj polusezoni. Ili je samo protivnik bio slabiji? Saznat ćemo u nadolazećim kolima, ali mora se priznati da su neki golovi danas bili zaista prave majstorije.

Poput onog Matica Črnica ili Leonarda Žute. Gol Makedonca, koji mu je ujedno bio i prvi u karijeri možete pogledati ovdje.

A gol Slovenca Črnica bio je prava majstorija. U igru je ušao u nastavku zamijenivši Hebera tek nekoliko minuta nakon početka drugog poluvremena (u 52.), a u 56. je već stigao do supergola.

Sjajno je promiješao obranu i pucao prema golu Ćorića te zabio sjajan gol, koji će sigurno konkurirati za potez kola.

POGLEDAJTE VIDEO: Sjajan gol Črnica