Komentari 22

Sjajni Dončić razbio Oklahomu, Mario Hezonja ubacio 12 poena

1

Luka je odigrao strašnu utakmicu. Radi sve! Završava akcije, pogađa trice, probija i polaže, hvalio je mladog Slovenca suigrač nakon utakmice u kojoj je bio najkorisniji igrač. Dallas je pobijedio Oklahomu 111-96

Mario Hezonja je u porazu svog New Yorka 112-128 protiv Toronta za 22 minute igre ubacio 12 koševa uz šut 6-8. Imao je pet skokova i jednu asistenciju.

Ante Žižić je za 14 minuta koliko je proveo na parketu uspio zabiti četiri poena uz šut 2-4, a imao je i četiri skoka. Njegov Cleveland je poražen od Chicaga 98-99.

NBA: New York Knicks at Toronto Raptors

Sjajan je bio mladi Slovenac Luka Dončić koji je u pobjedi Dallasa kod Oklahome Cityja 111-96 bio najefikasniji u svojoj momčadi s 22 koša, osam asistencija i šest skokova.

Nakon utakmice ga je pohvalio i iskusni suigrač J.J. Bare koji je utakmicu završio s 21 poenom.

- Luka je bio fantastičan. Odigrao je strašnu utakmicu. Radi sve! Završava akcije, pogađa trice, probija i polaže.

Svi rezultati:

• Toronto Raptors - New York Knicks 128-112
  • LA Clippers - Milwaukee Bucks 128-126 produžetak
  • New Orleans Pelicans - Phoenix Suns 119-99 (Dragan Bender nije igrao)

13. Dallas 33,3 12 4 8
  14. Minnesota 30,8 13 4 9