ili Prijava Prijavi se
Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata
9 komentara

Sjajni Šiši srušio 'jastrebove', Zubac je dramatično izgubio...

Phoenix Sunsi nasatvljaju u ritmu toplo-hladno, nakon poraza od Lakersa srušili su Atlantu uz odličnu rolu hrvatskog reprezentativca Darija Šarića. Šibenčanin je utrpao 23 uz šest skokova

9 komentara

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ugradio je 23 koša, šest skokova te po jednu asistenciju i blokadu u sedmu ovosezonsku pobjedu Phoenix Sunsa koji su kao domaćini svladali Atlantu sa 128-112.

Šarić je na parketu proveo gotovo 30 minuta šutirajući iz igre 9/12, a za tricu 3/5. Najefikasniji igrač Sunsa bio je Kelly Oubre Jr. sa 30 koševa, dok je Devin Booker ubacio 27.

U svojoj prvoj utakmici za Los Angeles Clipperse Paul George je postigao 33 koša uz devet skokova, ali je njegova momčad poražena na gostovanju u New Orleansu sa 127-132. Clippersi su igrali bez Kawhija Leonarda.

Ivica Zubac je u igru ušao s klupe te za 11 i pol minuta postigao šest koševa uz pet skokova te po jednu asistenciju i blokadu. Pobjednike je sa 36 koševa predvodio Jrue Holiday.