Komentari 2

Škotski Premiership: Jelavić zabio gol u pobjedi Rangersa

1

Nogometaši Rangersa svladali su Kilmarnock s 2-0 u zaostaloj utakmici 3. kola škotskog Premiershipa. A put ka pobjedi golom za 1-0 otvorio im je Nikica Jelavić

Kilmarnock je dugo čuvao ''nulu'' na Ibroxu, ali obrana gostiju ipak je kapitulirala u 64. minuti. Steven Davis ubacio je loptu iz slobodnog udarca s lijeve strane, a Jelavić je ljevicom svladao vratara gostiju Camerona Bella. Samo dvije minute kasnije Greg Wylde je bio autor gola za konačnih 2-0.

Jelaviću je večerašnji gol četvrti u Premiershipu ove sezone, a ukupno šesti u svim natjecanjima. Rangers je, pak, osmom pobjedom pobjegao Celticu na sedam bodova prednosti, s time da ima odigranu utakmicu više.

Jelavić je protiv Kilmarnocka odigrao svih 90 minuta, dok je bosansko-hercegovački nogometaš Saša Papac izašao u 83. minuti.