ili Prijava Prijavi se
Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata
članak

Slavlje u Wengenu za Eliasa! Kolega do prvih bodova u kupu

Drugi hrvatski predstavnik Matej Vidović, koji je prije tjedan dana osvojio prve bodove ove sezone sa 23. mjestom u slalomu u Adelbodenu, ostao je bez druge utrke, završivši na 35. poziciji.

Deleted user

Čim HRT ne prenosi utrke muškog skijanja odmah naši osvajaju bodove ;) .Do prošlog tjedna su prikazivali sve muške utrke ove sezone i čim su prestali,Vidović prošlog tjedna prvi put osvoji bodove,a sada i ovaj Kolega.Da uopće ne prikazuju skijanje ...prikaži još! možda bi naši već osvojili veliki kristalni globus.....

1 Nedjelja, 14.01.2018. u 16:32
    • Avatar Daredevil

Daredevil: ali taj kolega će biti bolji od vidovića, još sad njega i brata ante trenira, vjerujem da i ivica pomaže tako da bi moglo biti nešto od njega

Odgovori Nedjelja, 14.01.2018. u 17:22
  • Default avatar - bili_os2
    bili_os2

Svaka cast. O ovome uspjehu ces moci pricati unucima.

5 Nedjelja, 14.01.2018. u 15:49
    • Avatar Diktiranje_tempa

Diktiranje_tempa: cemu minusi? lik osvoji prvi bod u zivotu a o njemu se prica ko o heroju ne bi me cudilo da mu se docek priredi na trgu

Odgovori Nedjelja, 14.01.2018. u 18:01
    • Avatar Zdravko i Gospa iz Međugorja

Zdravko i Gospa iz Međugorja: slazem se bili. Kako nije sramota ove uhljebe iti skijati, pare kupe, u hotelima po svim skijalistima svijeta leze, a doseg maksimalan im je 60 mjesto, i to ako ih 10 otpadne.

Odgovori Nedjelja, 14.01.2018. u 18:25

bili_os2: Na ovome portalu ne smijes biti realan i pljuvat po hrvatskim sportasima. Makar je i opravdano oni ce te proglasit glupanom,Srbinom itd.

Odgovori Nedjelja, 14.01.2018. u 18:55
    • Default avatar - kajzanavek

kajzanavek: A, kaj buš ti svojima pričal, koji su tvoji svjetski uspjesi? gaz - Ima šanse da ti osvojiš neki bod u nečem (osim u gluposti), na samo kvartovskoj razini?

Odgovori Nedjelja, 14.01.2018. u 19:24
    • Default avatar - light yagami

light yagami: Bili, ja ne vidim zasto bi njega bilo sram, pa on je jos mlad, a i ima solidan napredak. On ima potencijal za biti na 10-ak postolja u karijeri i to nije nesto za baciti. A po toj tvojoj logici ...prikaži još! ni Ivica Kostelic nije trebao skijati nakon 22. jer se stalno ozljeđivao i nije imao neke rezultate

Odgovori Ponedjeljak, 15.01.2018. u 10:44