Komentari 15

Slomio 'golaća' koji je prekinuo utakmicu, a sudac ga isključio

5

Mislio sam da sam svima napravio uslugu. Redari su mi zahvalili, a protivnički su igrači sucu govorili da mi ne da crveni karton, rekao je branič Dorchester Towna...

Branič Dorchester Towna Ashley Vickers dobio je možda najbizarniji crveni karton ikad. Čovjek je samo pomagao redarskoj službi i u maniri profesionalnih hrvača srušio je "streakera" koji je ušao na travnjak i prekinuo utakmicu protiv Havant & Waterloovillea.

Samo sam ga htio zadržati, a dobio sam crveni karton, rekao je branič Dorchestera

- Ne mogu vjerovati. Ostao sam bez teksta. Mislio sam da sam svima napravio uslugu. Samo sam ga htio zadržati pa da možemo nastaviti utakmicu. Redari su mi zahvalili na tome - rekao je nesretni branič kojem je sudac pokazao izravni crveni karton.

Na travnjak je uletio mladić s perikom i sportskim čarapama, a imiitirao je Borata, lika iz istoimenog filma kojeg utjelovljuje poznati britanski komičar Sacha Baron Cohen. Redarska služba okružila ga je, ali nikako ga nisu uspjevali uhvatiti.

Protivnički trener čak je ponudio da jedan njihov igrač izađe, dodao je nesretni branič

- Protivnički igrači govorili su sucu da me ne isključi. Njihov trener je čak ponudio da jedan njihov igrač izađe. Sudac se potpuno izgubio - dodaje branič Dorchester Towna.

Dorchesteru su do kraja susreta osim Vickersa isključena još dva igrača, a Havant & Waterlooville je na kraju slavio s 3-1.