Komentari 25

Partizan imao prednost od dva gola protiv Šerifa pa ipak ispao

Junak dvoboja u Humskoj bio je Senegalac Muhamed Diop, dvostruki strijelac u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela i u 47. minuti

Nogometaši Partizana nisu se plasirali u osminu finala Konferencijske lige nakon su večeras u Beogradu u uzvratnoj utakmici poraženi od moldavskog Šerifa 1-3.

Prva utakmica u Moldaviji završila je pobjedom Partizana 1-0.

Srpski sastav poveo je golom Qeensija Meeniga u 13. minuti. Izjednačio je Cedric Badolo iz Burkine Faso u 22. minuti iz jedanaesterca, dok je junak dvoboja Senegalac Muhamed Diop bio dvostruki strijelac u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela i u 47. minuti.

I rimski Lazio otišao je u osminu finala odigravši 0-0 kod rumunjskog Cluja i potvrdivši pobjedu 1-0 s Olimpica. Prolaz je Rimljanima olakšao Hrvat Karlo Muhar, koji je u 77. minuti isključen. Lovro Cvek je igrao cijeli susret za Cluj, kao i Toma Bašić za Lazio.

Ciparski AEK Larnaca prošao je dalje odigravši 0-0 kod ukrajinskoga Dnipra, te je sačuvao pobjedu 1.0 iz prvog dvoboja. Marin Jakoliš igrao je za goste do 74. minute.