Šok u Brazilu: Banda pljačkaša zavezala Neymarovu djevojku i njenu obitelj. Opljačkali su kuću

Ovo jutro su mi opljačkali kuću kad su tamo bili moji roditelji. Moja sestra i ja više tamo ne živimo te nismo bile tamo, a Bogu hvala da im se ništa nije dogodilo. Materijalno možemo vratiti, napisala je Biancardi

Pljačkaši su provalili u kuću Brune Biancardi, brazilskog modela koja je Neymaru rodila dijete, a ona se oglasila nakon užasnih scena. U ranim satima su se vozilom zaletjeli u kuću, a Brune i Neymara tamo nije bilo. No, bili su njeni roditelji.

Brazilci izbrojali koliko puta je Neymar prevario Brunu: 'Ne očekujte da će se to promijeniti'

Njih su pljačkaši svezali u kući nakon čega su im u 25 minuta ukrali nakit, satove, dizajnerske torbe...

- Ovo jutro su mi opljačkali kuću kad su tamo bili moji roditelji. Moja sestra i ja više tamo ne živimo te nismo bile tamo, a Bogu hvala da im se ništa nije dogodilo. Materijalno možemo vratiti, a važna je stvar da su svi dobro - napisala je Biancardi.

FIFA World Cup 2022 / Brazil - South Korea 4-1.

Policija je pokrenula istragu, a roditelji koji su bili zavezani surađuju s policijom te su ih tragovi odveli do 20-godišnjeg sina jednog od susjeda.

Komentari 5

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.

VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem
Nova europska prvakinja: Prije džuda bila sam mala bucka, a trenirala sam u skloništu