Komentari 23

Son zaplakao pred kamerama, navijači ga rasistički vrijeđali

Veznjak Manchester Uniteda Scott McTominay napravio je prekršaj nad Sonom zbog čega su suci poništili gol Cavanija u nastavku akcije, a ogorčeni navijači mislili su da ovaj glumi i žestoko ga izvrijeđali

Krilni napadač Tottenhama Heung-Min Son teško je podnio poraz (1-3) od Manchester Uniteda pa je zaplakao u intervjuu nakon utakmice, ali to nije bio kraj njegovog tužnog dana. Navijači protivničke momčadi su ga rasistički vrijeđali na društvenim mrežama.

Tottenham na putu prema dolje: United ih je razbio u Londonu!

Son je bio strijelac vodećeg gola za svoju momčad, a prethodno su suci poništili gol Cavanija zbog prekršaja Scotta MCTominaya upravo na južnokorejskom nogometašu.

Premier League - Tottenham Hotspur v Manchester United

Navijači 'crvenih vragova' procijenili su da je Son duelu s njihovim nogometašem teatralno pao zbog čega su krenuli sa vrijeđanjem Tottenhamovog napadača koji je, inače, poznat po skromnosti i disciplini.

Cijelu je situaciju, naravno, pregledao VAR koji je odlučio kako je to bio čisti prekršaj Unitedovog veznjaka.

Manchester United je preokrenuo u drugom poluvremenu golovima Freda (57'), Cavanija te Greenwooda (90+')

Cavaniju prijeti kazna zbog rasizma: Napisao je 'crnjo'

Son nakon utakmice nije mogao sakriti razočaranje te je stalno ponavljao kako stvarno ne zna što da kaže te se iznova i iznova ispričavao zbog poraza u ime cijele momčadi.

- Ne zanimaju me golovi, samo želim pobjeđivati. Najlakše je reći da trebamo biti pozitivni, da ćemo dati sve od sebe u sljedećim utakmica, ali ja stvarno želim dobro završiti ovu sezonu - rekao je utučeni Son.