Komentari 6

Sopić: Cristiano Galešić je kod gola vjerojatno i portira prošao

Mislim da smo zaslužili bod, pogotovo igrom u drugom poluvremenu kad smo stisnuli Rijeku na njihovu polovicu. Gol koji smo primili nam se ne bi smio događati, to je pionirski gol, smatra Roy Ferenčina

Dugo sam u nogometu, gledao sam ovdje i puno bolju Rijeku koja je ovdje gubila pod vodstvom gospodina Keka, tako da danas mogu reći da je cilj opravdao sredstvo. Ja ne bježim od odgovornosti, ovo je danas stvarno bilo loše, rekao je trener Rijeke Željko Sopić za MAX Sport nakon 1-0 pobjede na gostovanju kod Slaven Belupa pa brzo dodao:

Statistika utakmice Slaven - Rijeka

- Osim Cristiana Galešića, koji je vjerojatno i portira prošao kod gola, ali realno nismo bili dobri. Imali smo mi neke poluprilike, ali premalo je to za Rijeku. Mi moramo biti na tragu onoga što igramo kod kuće. Ovo su mladi dečki, jednostavno moraju otpustiti kočnice. Pokazali smo da smo došli slaviti, možda to tako nije izgledalo, ali nisam htio da igramo s manje ofenzivnih igrača nego kod kuće kako si moji dečki ne bi pomislili da smo došli ovdje istrčat pa što bude - bude.

Trener Slavena Roy Ferenčina ističe da su 'farmaceuti' zaslužili više.

- Mislim da smo zaslužili bod, pogotovo igrom u drugom poluvremenu kad smo stisnuli Rijeku na njihovu polovicu. Gol koji smo primili nam se ne bi smio događati, to je pionirski gol gdje igrač prolazi 60-70 metara kroz sredinu i zabija nam gol. Takve stvari se ne smiju događati, nadam se da ćemo u budućnosti nam se to više neće događati - rekao je Ferenčina.