Komentari 6

Španjolci o Modriću: Luka nije igrao dobro, bio je neaktivan

Modrić je iz igre izašao u 55. minuti jer je Nacho dobio crveni karton i Ancelotti je odlučio žrtvovati Modrića i u igru uvesti Francuza Tchouamenija

Real se dugo mučio s Alavesom u 18. kolu La lige i do pobjede je stigao tek u 92. minuti kada je Lucas bio precizan. Luka Modrić počeo je od prve minute, a zamijenjen je u 55. minuti. Nacho je dobio crveni i  predao traku Modriću, ali je Luka odmah izašao iz igre.

Ancelotti izvadio Modrića iz igre kada se nitko nije nadao! Ljutiti Luka mu odbio pružiti ruku

Modriću se to nije svidjelo i nezadovoljno je napustio igru, ali ocjene govore da je Modrić bio jedan od najlošijih igrača na terenu. Slažu se s tim i španjolski mediji.

"Trener je žrtvovao Modrića nakon Nachovog isključenja", napisao je španjolski Mundo Deportivo.

"Modrić nije odigrao dobru utakmicu, a njegova neaktivnost osjetila se u igri Reala", piše španjolska Marca.