Komentari 6

Spektakularan gol Ronalda za finale kupa. Pogledajte taj volej

Al Nassr je pobijedio Al Khaleej u polufinalu saudijskog Kupa kralja 3-1, a Portugalac je zabio dva komada, već 37. i 38. gol sezone u 39. nastupu! Brozović je imao prste kod penala koji je zabio Mane

Prije tri mjeseca zagazio je u 40., ali još igra na visokoj razini i pokazuje da može zabijati kako se sjeti. Cristiano Ronaldo zabio je dva gola u domaćoj pobjedi Al Nassra nad Al Khaleejem 3-1 u polufinalu saudijskog kupa. Prvi je bio posebno atraktivan.

Portugalac je u 17. minuti opalio volej ljevicom dok se vraćao prema lopti na rubu šesnaesterca, a ona je završila u suprotnom kutu. Sadio Mané udvostručio je vodstvo Al Nassra u 37. minuti iz penala koji je izborio hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović pogodivši jednog igrača gostiju u ruku, a onda je na scenu u 57. ponovno stupio Ronaldo i zabio iz blizine na drugu asistenciju Aymana Ahmeda.

Golove Cristiana Ronalda možete pogledati OVDJE.

U finalu saudijskog Kupa kralja Al Nassr će igrati protiv Al Hilala koji je u utorak usprkos isključenju Sergeja Milinković-Savića u 42. minuti izbacio Al Ittihad 2-1. Cristiano Ronaldo ove je sezone u 39 utakmica za Al Nassr zabio respektabilnih 38 golova uz 12 asistencija.