Split daruje gledatelje: Ulaz protiv Karlovca besplatan

1

Na utakmici protiv Karlovca u Parku mladeži gosti kluba bit će i 15-ak štićenika splitskog Centra za odgoj i obrazovanje "Juraj Bonaći". Ulaz na stadion je besplatan

Čelnici RNK Split u duhu božićnih blagdana odlučili su častiti sve navijače besplatnim ulaznicama za posljednji ovosezonski ogled, koji crveni igraju u subotu protiv Karlovca u 16 sati. Ulaz je besplatan, no kako bi sve bilo po propisima, svaki će gledatelj morati na ulazu podignuti svoju ulaznicu i tak ostvariti mogućnost gledanja dvoboja ovogodišnjeg i prošlogodišnjeg iznenađenja prvenstva. Trener Ivan Katalinić žali se na težak travnjak koji je pun vode, no priželjkuje pobjedu i ispunjenje zacrtanog plana o 30 bodova.

- Želimo se revanširati Karlovčanima za poraz u prvom dijelu sezone. Propustili smo prilike protiv Šibenika, Zadra, Intera i Rijeke da naš bodovni učinak bude i veći, no ako pobijedimo Karlovac možemo mirno na odmor - rekao je Katalinić.

Inače, na utakmici protiv Karlovca gosti kluba bit će i 15-ak štićenika splitskog Centra za odgoj i obrazovanje "Juraj Bonaći".