Komentari 2

Split 'isprašio' Slaven, u Zadru i Osijeku bez golova

5

U susretima 4. kola Split je pobijedio Slaven 3-0, Zadar i Cibalia te Osijek i Lokomotiva igrali su 'nule', Rijeka Varaždin 1-1, Zagreb dobio Šibenik

SPLIT - SLAVEN BELUPO 3-0
Preostali susreti četvrtog kola HNL-a donijeli su tri remija te po jednu pobjedu domaćina i gostiju. Najugodnije iznenađenje pružio je debitant RNK Split koji je s vrha skinuo dotad neporaženi Slaven Belupo. Dapače, u Parku mladeži splićani su uvjerljivo slavili i zabili tri gola momčadi kojoj je do ovog kola mreža ostala netaknuta. Obilinović donio je vodstvo domaćinima u 36. minuti, povisio je Serdarušić u 72., a konačnih 3-0 postavio je Golubović u 88. minuti za zasluženo slavlje Splita
ŠIBENIK - ZAGREB 0-1
Dovođenje Vjekoslave Lokice na Šubićevac nije urodilo pozitivnim šokom. Iako su domaćini imali više prilika od Zagreba, 'pjesnici' su ti koji su otišli kući s punim plijenom. Jedini gol zabio je Jurendić u 12. minuti za minimalnu pobjedu gostiju. Šibenik nakon četiri utakmice nije zabio nijedan gol.
RIJEKA - VARAŽDIN 1-1
Momčadi koji su uzele 'skalp' Dinamu odigrali su atraktivnu utakmicu u kojoj je pobjeda mogla otići na bilo koju stranu. Prvi su u vodstvo došli Varaždinci koji su poveli preko Glavice nakon ubačaja Vugrineca. Pred kraj prvog dijela izjednačuje Rodić koji postavlja konačni rezultat.
OSIJEK - LOKOMOTIVA 0-0
Nogometaši Osijeka ni nakon četvrte utakmice ne znaju za pobjedu. Obje ekipe odigrali su utakmicu za zaborav, te otišli kućim sa miroljubivim bodom.