Komentari 89

Split piše povijest, ali to nikoga ne zanima: Ništa od prijenosa!

1

Niti jedna televizijska kuća nije pokazala interes za utakmicom, rekao je tehnički direktor Splita Marijo Paladin uoči uzvrata drugog pretkola EL-a protiv Domžala...

Prva europska utakmica u 99-godišnjoj povijesti i debi iz snova. Splitovci su slavili protiv Domžala u Sloveniji 2-1 u prvoj utakmici 2. pretkola Europske lige. To nitko na malim ekranima nije mogao vidjeti. Sutra u 20.30 sati Domžale stižu na stadion Hrvatski vitezovi na uzvrat. Izravnom prijenosa, naravno, ponovno neće biti.

Na konferenciji za novinare u Parku mladeži bili su trener Ivan Katalinić, veznjak Ante Erceg, sportski direktor Nenad Pralija i tehnički direktor Marijo Paladin.

- Prva utakmica bila je samo prvo poluvrijeme. Ništa još nije gotovo. Nećemo kalkulirati, idemo po pobjedu za povijest - rekao je trener Splita Ivan Katalinić.

Niti jedna TV-kuća nije pokazala interes za utakmicom, rekao je tehnički direktor Splita

Slično je rekao i Ante Erceg.

- Od prve minute moramo krenuti napadački. Budemo li pravi, neće biti problema - rekao je veznjak Splita, a sportski driektor Nenad Pralija je dodao:

- Ovo je povijesna prilika i ne smijemo je propustit. Domžale su dobra momčad, no mi smo bolji.

Prva utakmica bila je samo prvo poluvrijeme, moramo ići na pobjedu, rekao je Ivan Katalinić

Ukoliko Split prođe dalje čeka ih pravi europski izazov, engleski prvoligaš Fulham.

Prava je sramota da europsku utakmicu Splita protiv Domžala neće prenositi niti jedna televizijska kuća. Pitanje je koji će sad alibi izabrati društvo s Prisavlja.

- Nijedna TV-kuća nije pokazala interes - rekao je tehnički direktor Paladin.