Komentari 48

Split s dva igrača manje došao do boda protiv Slaven Belupa

12

Odigrane su tri utakmice 14. kola HNL-a. Rijeka je minimalno pobijedila Zagreb 1-0, dok je Split s dva igrača manje došao do boda u Koprivnici protiv Slavena (2-2)

Split je čak s dva igrača manje uspio uzeti bod Slaven Belupu u Koprivnici odigravši 2-2. Za goste iz Splita nije moglo bolje početi, u 13. minuti na asistenciju Filipa Marčića zabio je Aljoša Vojnović.

U 29. minuti Galović je u šesnaestercu srušio Benka. Sudac se nije dvoumio i sudio je penal, a Galoviću je pokazao drugi žuti karton, odnosno isključujući crveni. Siguran realizator penala bio je Davor Vugrinec. Samo četiri minute kasnije Split je ostao bez još jednog igrača. Zbog drugog žutog igru je morao napustiti Goran Paracki.

Slaven Belupo je igračku premoć iskoristio u 54. minuti kada je na asistenciju Glavice pogodio Dario Čanađija.

Ni dva igrača više nisu bila dovoljna Slavenu da dođe do tri boda. U 88. minuti Split je izjednačio, a gol je zabio Ante Rebić, na asistenciju Ivana Radeljića.

Zagreb namučio Rijeku na Kantridi

Rijeka je na Kantridi minimalno pobijedila Zagreb 1-0. Gol odluke u 43. minuti zabio je Leon Benko.

Gosti su u 86. minuti mogli do izjednačenja, ali Lovro Medić je s pet metara pucao pokraj gola. U 93. minuti Cesarec je imao zicer, kojim je mogao udvostručiti vodstvo Riječana, ali odličnom reakcijom Herceg je to spriječio.

U Zaprešiću su Inter i Cibalia odigrali bez pobjednika i golova 0-0.