Komentari 9

St. Louis nakon produžetaka do izjednačenja protiv Bostona

1

Nakon 2-2 u 60 minuta, pobjednički gol za St. Louis zabio je Carl Gunnarsson nakon 3:51 minute igre u produžetku i tako donio Bluesima prvu pobjedu u finalu u zadnjih 14 prilika

St. Louis Blues su sinoć u drugoj utakici finala NHL-a izjednačili na 1-1 u seriji svladavši u produžetku domaće Boston Bruinse sa 3-2.

NHL: Stanley Cup Final-St. Louis Blues at Boston Bruins

St. Louis sada ima priliku doći do vodstva u seriji jer se treća se utakmica igra u subotu na njihovom terenu. Jordan Binnington je obranio 21 udarac upućen prema vratima St. Louisa, a Boston nije ni jednom pucao prema njegovom golu u produžetku.

U regularnom dijelu utakmice svi su golovi pali u prvoj trećini, poveo je Boston pogotkom Coylea nakon 4:44 minute igre. St. Louis odgovara pet minuta kasnije, a strijelac je Robert Bortuzzo. Međutim, Boston ni minutu kasnije povećava na 2-1 golom Joakima Nordstroma.

Izjednačenje Bluesima je donio Vladimir pet minuta prije kraja prve trećine, a u produžetku im je presudio Gunnarsson.