Štico, baš si mogao i nazvati: Ćiro i ostali mogli su pomoći...

NE GRIZEMO Bivši izbornici Stanko Poklepović, Miroslav Ćiro Blažević i Otto Barić smatraju da mogu pomoći hrvatskoj reprezentaciji, no Igor Štimac ne traži savjete...

Štimcu i stožeru ne bi štetilo da poslušaju koji savjet starijih trenera ili prethodnika na izborničkoj klupi! To je mišljenje Stanka Poklepovića, a dijele ga Otto Barić i Miroslav Blažević.

- Iz iskustva znam da to pomaže. Mnoge momčadi na klupi za savjetnike imaju bivše izbornike, pa i Brazil. Špaco i Ćiro mogli bi puno pomoći. Ja sam kao mladi trener zvao, pitao, kraj sebe sam imao Bogdana Cuvaja, koji je trenirao Eintracht, a danas nije tako - smatra Otto Barić.

I Ćiro bi pomogao.

- Kako ne?! Ali Igor me nije zvao. Svejedno, vjerujem da se dobro pripremio - kaže Ćiro.

Remi u Makedoniji stajao je Hrvatsku Eura 2000. godine.

- Taj susret nikad neću zaboraviti. Makedonija će me pratiti cijeli život. Zato idem na utakmicu vidjeti kako im zabijamo pet komada - kaže Ćiro, a Otto dodaje:

- I ja sam uvjeren u pobjedu Hrvatske.

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO 24sata na Dinamovom noćnom slavlju: BBB iznenadili igrače, Ristovski pjevao s njima
LUDNICA U ZAGREBU

Nekoliko stotina navijača dočekalo je 'plave' na Maksimiru nakon pobjede Dinama nad Rijekom u derbiju. Tamo su pjevali i slavili, a cijela fešta nije predugo trajala, ipak je već bilo debelo iza jedan sat ujutro...