Subašić: Penala za Juve nije bilo, a mi još možemo proći... | 24sata

Komentari 33

Subašić: Penala za Juve nije bilo, a mi još možemo proći...

1

Hrvatski golman Danijel Subašić primio je gol iz penala u utakmici protiv Juventusa, no on smatra da ga sudac nije trebao dosuditi. Ipak, još vjeruje u prolazak svojih...

Jedna sudačka odluka presudila je u prvom dvoboju četvrtfinala Lige prvaka između Juventusa i Monaca u Torinu (1-0). Ricardo Carvalho na ulasku u šesnaesterac gostiju lagano je odgurnuo Álvara Moratu, a češki sudac Pavel Královec nakon kraćeg razmišljanja pokazao je na penal.

Arturo Vidal u 56. minuti zabio je jedini gol u tvrdoj utakmici s brojnim prilikama i za goste iz Kneževine. No hrvatski golman Danijel Subašić smatra da penala nije ni trebalo biti.

- Trebao je biti penal za nas u drugoj našoj akciji. Prijatelj mi je poslao fotografiju gdje se vidi da nije trebalo biti penala za Juventus. Ali to je nogomet, šteta - rekao je Subašić nakon utakmice te dodao:

- Odigrali smo dobru utakmicu, kao i protiv Arsenala, ali razlika je što sad nismo zabili gol. Bit će teško u uzvratu, Juventus je iskusna momčad. Ali budemo li odigrali kako možemo, moguće je da i prođemo.