Komentari 84

Sudac donio slavlje Chelseaju, Tottenham sve dalje od LP-a

4

Londonski derbi otišao je na Chelseajevu stranu pobjedom nad Tottenhamom 2-1. Utakmicu su obilježile greške suca koji je priznao nepostojeći te gol iz zaleđa

Nogometaši Chelseaja svladali su Tottenham 2-1 u londonskom derbiju igranom u sklopu 35. kola engleskog Premiershipa...

Porazom se Tottenham dodatno udaljio od mjesta koje vodi sljedeće sezone u Ligu prvaka, dok su branitelji naslova ostali u teoriji da će obraniti krunu najbolje engleske momčadi.

Oba pogotka koje su postigli nogometaši Chelseaja bit će dodatno stavljeni pod "mikroskop". Kod izjednačujućega je, a zabio ga je Frank Lampard s nekih 25 metara, upitno je li lopta cijelim obujmom prešla gol-crtu, no, i premda se čini da nije, navijači Spursa prst krivnje lako će sa suca okrenuti u čuvara mreže momčadi koju bodre.

Heurelho Gomes još je jednom grdo pogriješio. Gol je primio hvatajući loptu koja mu je nekontrolirano prošle kroz ruke i noge. U pokušaju da ju uhvati prije no što se zakotrlja u mreži, Gomes je propustio reagirati pravodobno.

Gol vrijedan smanjenja zaostatka za vodećim Manchester Unitedom na samo tri boda postigao je Salomon Kalou - iz zaleđa.

Uvodno vodstvo na utakmici imali su gosti. Ostvarili su ga sjajnim golom Sandra iz 19. minute. Zabio je Brazilac poluvolej s nekih 20 metara.

Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za Spurse. Vedran Ćorluka zamijenjen je u 78. zbog, prema prvim informacijama, ozljede zadnje lože desne noge.