Sutkinja huliganima dala izbor: Zatvor ili pravac u fan shop...

1

Dvojica nasilnika koja navijaju za München 1860 napala su Bayernovog navijača. Da bi izbjegli zatvor, morali su u Bayernov fan shop pa stvari odnijeti svojoj žrtvi

Htjela sam im pokazati da je nogomet igra, a ne bojno polje. Tražila sam nešto što će ih posebno zaboljeti, rekla je sutkinja Karin Jung, a priča je ubrzo postala hit.

Trojica huligana koji navijaju za München 1860 lani su napala Bayernovog navijača nakon utakmice dva gradska rivala drugih momčadi u nižoj ligi. Nasilnici su dočekali Bayernovog navijača, pretukli ga i uzeli mu jaknu, dres i kapu.

Policija je ubrzo pronašla dvojicu od njih, a sutkinja im je odrezala posebnu kaznu. Morali su otići u Bayernov fan shop, kupiti dres, šal i kapu te sve osobno odnijeti navijaču kojeg su pretukli. Bilo je ili to ili u zatvor na 15 mjeseci.

- Nisu htjeli odati ime trećeg napadača koji je bio s njima pa sam mislila da će ih ovo naučiti lekciju. Nisu pokazali da im je žao - objasnila je sutkinja.

Nasilnici su, kako bi izbjegli zatvor, potrošili stotinjak eura, a uz sve svaki od njih morao je dati dodatnih 500 eura žrtvi zbog boli i patnje.