Komentari 10

Svjetlo na kraju tunela? Niksi Vlašić zabio nakon 200 dana

Svjetlo na kraju tunela? Niksi Vlašić  zabio  nakon 200 dana

Vlašić je propustio prva tri prijateljska ogleda 'čekićara' (Servette, Boreham Wood, Ipswich) nakon čega je od prve minute zaigrao protiv Readinga i 49. minuti doveo svoju momčad u vodstvo

Druga sezona Nikole Vlašića u Premiershipu bila je za zaborav. Hrvatski reprezentativac nije opravdao uložen novac West Hama i njegova je budućnost tamo upitna.

Možda klub i ne bi imao ništa protiv toga da grije klupu, ali Vlašić zna da mora igrati ako želi ići u Katar.

VIDEO Rakitić probušio 'spurse', pogledajte fantastičnu golčinu!

Kako god, Vlašić je propustio prva tri prijateljska ogleda 'čekićara' (Servette, Boreham Wood, Ipswich) nakon čega je od prve minute zaigrao protiv Readinga i 49. minuti doveo svoju momčad u vodstvo. Izašao je u 63., a Reading je izjednačio pet minuta kasnije i postavio konačan rezultat (1-1). Bio je to njegov prvi gol nakon 200 dana (28. prosinac 2021., op.a.).

FA Cup Third Round - West Ham United v Leeds United

U strijelce se u subotu upisao i njegov kolega iz reprezentacije Andrej Kramarić.

VIDEO Rebićeva čarolija petom: Pogledajte čudesnu asistenciju

Njegov Hoffenheim remizirao je sa Salernitanom (2-2), a Krama je bio strijelac vodećeg gola njemačke momčadi u osmoj minuti.

firo: 06.03.2022 Fuvuball: Soccer: 1st Bundesliga, season 2021/2022 1st FC Kolen Kv?ln - TSG Hoffenheim