Komentari 10

Talijanski sportski sud smanjio je kaznu Conteu na 4 mjeseca!

1

Trener talijanskog nogometnog kluba Juventusa, Antonio Conte, vraća se na klupu "stare dame" još ove godine. Talijanski sportski sud srezao je kaznu s 10 na 4 mj.

Odluku da se Conteova suspenzija od 10 mjeseci, koju je dobio zbog saznanja o mogućem namještanju dvije utakmice Serije B dok je bio trener Siene, a nije prijavio, sreže na četiri, donio je Talijanski sportski sud (TNAS).

Po ovoj odluci suspenzija bivšem veznjaku Juventusa istječe 8. prosinca, što znači da će već idućeg dana sjediti na klupi "stare dame", koja će u sklopu 16. kola gostovati kod Palerma.

No, rezanje kazne ipak neće biti dovoljno da Conte iskusi vođenje momčadi u Ligi prvaka, ukoliko ista ne izbori osminu finala. Naime, Juve će posljednju utakmicu skupine igrati 5. prosinca u Donjecku protiv Šahtara.