Komentari 13

Tati ne ide, ali zato sin "trpa": Ronaldo postao sakupljač lopti

1

Dok Cristiano Ronaldo "posti" treću utakmicu u nizu, njegov sin Cristiano mlađi zabio je u debiju. Tata je bio na utakmici, a u jednom trenutku pretvorio se u sakupljača lopti iza gola...

Cristiano Ronaldo nije zabio ni treću prvenstvenu utakmicu zaredom što mu je najgori niz od listopada prošle godine kad je ostao na četiri utakmice bez gola.

Kad ne ide Ronaldu, ne ide ni Real Madridu. Kraljevski klub nije uspio slomiti slabi Eibar na Santiagoi Bernabeuu i prepustio je vrh Atletico Madridu. Možda u posljednje vrijeme nije na razini, no Ronaldo odrađuje sjajan posao u ulozi oca.

Cristiano junior debitirao je za klub Pozuelo de Alarcon, a Ronaldo je gledao debi svog šestogodišnjeg sina koji, za razliku od njega, zabija. Cristiano mlađi zabio je u prvoj utakmici za svoj klub u 4-3 pobjedi, a u jednom trenutku u videu koji je objavio španjolski AS vidi se njegov otac u ulozi sakupljača lopte iza gola.