Komentari 48

VIDEO Teklićeva bombetina od prečke komentatora ostavila u čudu: 'Ovo je pogodak sezone'

Osijek je poveo, ali raspoloženi Varaždin nastavio je sa sjajnim igrama ove sezone. I u samo devet minuta utrpao tri gola. Teklićev je bio prava majstorija, pogledajte i ostale golove s utakmice

Furioznu utakmicu priredili su nogometaši Varaždina i Osijeka. U 14. kolu HNL-a Varaždinci su preokretom slavili s uvjerljivih 4-1, pobijedili prvi put nakon više od 40 dana, a Reneu Pomsu nanijeli prvi poraz na klupi Osječana.

POGLEDAJTE VIDEO:

nk varaždin kajkavski dalmatinci 05:22

Osijek je poveo u 19. minuti nakon kornera. Sam na pet metara ostao je Laszlo Kleinheisler i iz nezahvalne pozicije, leđima okrenut prema golu, postigao sjajan gol glavom za vodstvo.

Varaždin i Osijek sastali se u 14. kolu SuperSport HNL-a

No, uslijedila je dominacija Varaždina. Nešto s čime se momčad Renea Pomsa još nije susrela otkako je Austrijanac zamijenio Nenada Bjelicu na klupi.

Kolarić je u 33. minuti izveo pravo remek djelo kada se driblingom riješio čuvara, a lijepu akciju završio je Posavec. Samo dvije minute kasnije potpuni šok za Osijek. Lopta se nakon izvedenog slobodnog udaraca od živog zida odbila na noge Eleziju, koji nije dva puta razmišljao i momčad Marija Kovačevića brzo je stigla do prednosti.

A u 41. minuti pravi potop Osječana u režiji Tonija Teklića. Majstorija, nema druge riječi. Fantastično je pogodio iz slobodnjaka te s više od 25 metara od prečke zabio spektakularan gol.

Gol je bio toliko dobar da je komentator MAXSporta Mateo Pukšar rekao kako je za njega ovo bio najljepši gol sezone.

Varaždin: Utakmica 11. kola SuperSport HNL, NK Varaždin - NK Istra 1961

Varaždin je i u nastavku nastavio s dominacijom. Igrala se 74. minuta kada je Fran Brodić opalio iz daljine, a Ivica Ivušić loše reagirao. Osječkom golmanu na dušu, mogao je i obraniti, no pomazila ga je sreća. Ivan Bebek je nakon provjere VAR-a gol poništio.

No, kada je Domjanić u 94. minuti zakucao loptu iza Ivušića polemika nije bilo. Bio je to četvrti gol u mreži drugog golmana hrvatske reprezentacije, ujedni i posljednji na utakmici.