Komentari 3

Teško ozlijeđeni Mendy uletio s tribine i slavio; Pep: On je lud...

1

Potrgani križni ligament, ali koga briga nakon pobjedničkog gola u 95. minuti. Pogledajte me kako trčim, napisao je Benjamin Mendy uz objevljeni video nakon Sterlingova gola

Manchester City je u srijedu u šokantnoj završnici stigao do pobjede 2-1  protiv Southamptona. Gol odluke postigao je Raheem Sterling u posljednjoj minuti utakmice - šestoj minuti sudačke nadoknade.

Ono što se događalo na terenu Etihada nakon Sterlingovog gola je mnogima promaknulo - sve dok junak priče nije na Twitteru objavio snimku slavlja. A taj junak je Benjamin Mendy, igrač koji je u rujnu potrgao prednje ligamente koljena, ali to ga nije zaustavilo u ludom slavlju...

Nakon što je Sterling zabio za pobjedu, Mendy je s tribina utrčao na travnjak i šepajući trčao prema suigračima kako bi proslavio s njima.

"Potrgani križni ligament, ali koga briga nakon pobjedničkog gola u 95. minuti. Pogledajte me kako trčim", napisao je Mendy na Twitteru uz objavljenu snimku, a stigao je napraviti i selfie sa Sterlingom.

Njegovo slavlje je prokomentirao i Pep Guardiola.

- Ima ozljedu zbog koje se pauzira šest mjeseci, a trči. On je lud - poručio je trener 'građana' nakon utakmice.