Tottenham ispratio Romu s pet golova, Modrić dobar

3

Tottenham je u prijateljskoj utakmici na White Hart Laneu svladao Romu 5-0. Modrić je započeo u udarnoj postavi, a igrao je do 58. minute

Generalna proba Tottenhama za novu sezonu, protiv Rome na White Hart Laneu, pokazala je kako je londonski klub ovog ljeta napravio odličan posao. Momci trenera Juandea Ramosa dominirali su od početka utakmice, te pobijedili s ogromnih 5-0. Ako se po jutru dan poznaje, Tottenham će ove sezone biti iznimno neugodan protivnik svima u Premiershipu. U prijateljskoj utakmici protiv renoniranog protivnika pokazali su odličnu igru, a posebno inspirirani bili su Bent, Bentley i Giovani dos Santos. Agonija Rome započela je već u 3. minuti kada je David Bentley pogodio za 1-0. Samo minutu kasnije Darren Bent povisio je na 2-0, a golom za 3-0 Bentley je već u 45. minuti riješio pitanje pobjednika. Prepuni White Hart Lane skandirao je svojim igračima, koji su u drugom poluvrmenu nastavili s nadahnutom igrom. Već u 50. minuti bilo je 4-0, strijelac je bio Lennon, a četiri minute kasnije "nepostojeća" obrana Rome primila je i peti pogodak. Svoj drugi gol na utakmici zabio je Bent.
Luka Modrić započeo je utakmicu u prvoj postavi, a zamijenjen je u 58. minuti. Iako nije direktno sudjelovao niti kod jednog gola, odrađivao je odličan posao u veznom redu. Talijani su upoznali novi Tottenham i neće ga pamtiti po dobrom. Upozorenje svima u Premiershipu je poslano...