Komentari 8

Totti zabijao za preokret, Inter dobio tri gola i slavio

10

Francesco Totti i društvo promašivali su kako su stigli, a onda je Andrea Lazzari u 73. min. šokirao Olimpico. No, 10-ak minuta poslije već je bilo 2-1

Posljednje kolo Serie A ipak će odlučiti o prvaku, nakon što su Inter i Roma danas pobijedili na svojim stadionima. Roma doduše puno teže od očekivanog.
Naime, Totti i društvo promašivali su kako su stigli, a onda je Lazzari u 73. minuti šokirao Olimpico. U 79. minuti Totti je u primanju lopte prošao igrača i iskosa s ruba kaznenog prostora zabio sjajan gol. Samo četiri minute kasnije Riise je nabacio, a jedan od igrača Cagliarija je igrao rukom. Totti je jedva zabio, s obzirom da je golmanu Marchettiju lopta prošla ispod ruke.
U Milanu je također krenulo naopako za domaćina jer je u 12. minuti Chievo poveo autogolom Motte. No, samo 60-ak sekundi kasnije izjednačio je Inter, opet autogolom, ovaj puta Mantovanija. Do kraja poluvremena zabili su i Cambiasso i Milito, a u 52. i Balotelli. No, da San Siro 'drhti' pobrinuli su se Granoche i Pellisier 15-ak minuta prije kraja. Rezultat se ipak više nije mijenjao. Mourinhova momčad ima dva boda više i u posljednjem kolu ide u goste Siene, a Roma Chievu.
Treba spomenuti da su Bologna i Catania odigrali 1-1, a koeficijent na neodlučen rezultat bio je samo 1.40. U Udinama je na remi koeficijent bio 1.75, a Udinese i Bari su odigrali naravno 3-3. Atalanta je izgubila od Napolija i ispala iz lige.