Komentari 4

Treća sreća: Bilić dočekao prvu pobjedu s Beijing Guoanom

Za prve bodove je najzaslužniji Xizhe Zhang koji je zabio oba gola i to u razmaku od jedne minute. Pogađao je u 54. pa u 55. minuti. Nakon dva startna poraza Bilić može malo odahnuti

Iz trećeg pokušaja Slaven Bilić dočekao je prvu pobjedu u Kini. Njegov Beijing Guoan pobijedio je u trećem kolu kineskog prvenstva kao domaćin Dalian Pro 2-0 i upisao prve bodove u sezoni.

POGLEDAJTE VIDEO:

Slaven Bilić 01:22

Za njih je najzaslužniji Xizhe Zhang koji je zabio oba gola i to u razmaku od jedne minute. Pogađao je u 54. pa u 55. minuti. Gosti su od 73. ostali s igračem manje, no rezultat se nije mijenjao.

U prva dva kola Bilićeva je momčad izgubila od Shanghai Shenhue 1-2 te od Shanghai Porta 1-3 u okršaju s Ivanom Lekom, a upravo ta dva kluba međusobno igraju u srijedu.

Sljedeću, pak, utakmicu Bilićev Beijing igra 10. svibnja protiv Wuhana koji je nakon tri kola i dalje bez pobjede.